SIKÇA SORULANLAR

Ozon sağlığa zararlı mıdır?

Bu konu tamamen, havaya dozlanacak ozon konsantrasyonu miktarı ile alakalıdır. Dünya sağlık örgütü, insanın bulunduğu ortamda 8 saat boyunca, havada 0,01 PPM ozon konsantrasyonunun sağlık açısından bir zararının olmayacağını açıkça belirtmiştir.

Ozon etki alanı nedir?

Ozonun, hidrojen peroksit, klor gibi diğer oksitleyicilerden daha kuvvetli oksidasyon gücü vardır. Konsantrasyon ve temas süresiyle alakalı olması dışında OH radikallerinden sonra en hızlı etki eden oksitleyicidir.

Cihaz kalitesi nedir?

OZOFRESH ürünlerimiz CE belgeli, testleri yapılmış, yıllardır ozon konusunda ciddi deneyimleri ve referansları olan (endüstriyel üretim ve ihracat yapan) Narlıbahçe A.Ş firması tarafından üretilmiş kaliteli ürünlerdir. Narlıbahçe A.Ş ürettiği tüm sistemlerin arkasındadır.

OZOFRESH uygulama alanları nereleridir?

Otel, Restoran, Pansiyon, Ev, Ofis, Hastahane, Eczane, Muayenehane, Soğuk Hava Depoları gibi önlem almak istediğiniz benzer tüm alanlarda Ozofresh hava dezenfektanı cihazını kullanabilirsiniz.

Cihazımı ne kadar çalıştırmalıyım?

Bulunduğunuz ortamda 8 saate kadar OZOFRESH 1.0 Ozon cihazınızı çalıştırabilirsiniz. Şayet ortam çok küçük kapalı bir alansa, aynı zamanda ortam havası soğuksa (ozonun yarılanma ömrü 20 °C’de 20 dakikadır) dilediğiniz gibi ozon seviyesini
düşürmek için cihazınızın üzerindeki programlayıcıdan gerekli ayarı çok rahat yapabilirsiniz.

Cihazın sarf malzemesi ihtiyacı var mıdır?

Hayır. Ozofresh hava dezenfektan cihazı sarf malzemesi gerektirmez. 220 V fişe takıp çalıştırmanız yeterlidir. Havadaki
oksijeni alır. Corona Discharge yöntemi ile içerisindeki üreteçlerden geçirir ve O₂’yi O₃’e (ozona) çevirir ve yine cihazın içindeki fanlar vasıtasıyla ortam havasına ozon vererek, havanın dezenfeksiyonunu sağlar.

Ürünümde arıza olursa ne yapmalıyım?

Ozofresh ozon dezenfeksiyon cihazlarının arıza yapma ihtimali düşük olmasına karşın, her elektrik-elektronik ürününün arıza yapabilmesi, ihtimal dahilindedir. Böyle bir durumda ürün servis birimine ulaştıktan 1 gün sonra sorun giderilemez ise ürünün
birebir değişimi yapılarak müşteri memluniyeti en üst seviyede tutulur. Tüm ozonoks / OZOFRESH ürünlerinin arkasında Narlıbahçe A.Ş firması vardır.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

İletişim Bilgilerimiz

NARLIBAHÇE D.GIDA ARITMA ve OZON TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş.

Adres: Akdeniz Sanayi Sit. 5051 Sok. No:9 Antalya/ TÜRKİYE

Tel: +90 242 221 01 20

E-mail: narlibahce@ozonoks.com.tr